İZZET ÇAPA'DAN OLAY YARATACAK BİR RÖPORTAJ DAHA!...
 
24/8/2011 04:40

Son röportajını 1973’te vermişti. Sonra “Artık hiçbir şey üretmiyorum ki” diyerek sessizliğe gömüldü.

Oysa sosyete partilerinin şık kadınının görünmeyen bambaşka bir hayatı vardı. Lady Diana’nın ilk sırayı aldığı 100 önemli kadın listesindeki 6. isimdi... Bu başarısı ile The Observer’da tam sayfa haber olmuştu. Lord Lichfield’ın yazdığı “The Women Behind” kitabındaki 60 kadından biriydi. ıngiltere’de yıllarca kimsesiz çocuklara yaşam anneliği yapmış, hastanelerde gönüllü hemşire olarak çalışmış, Mor Çatı Derneği gönüllüleri arasına girmişti. Semiramis Pekkan, sonunda 40 yılı aşan sessizliğini Mecmua dergisi için bozdu ve ızzet Çapa’ya buz dağının görünmeyen kısmını anlattı.

Herkesin hayatında bir dönüm noktası olduğuna inanırım. Senin için bu hangi olaydır?

- Yıldızımın parlayıp parlamadığını bilemem ama hayatımın dönüm noktası Ercüment Karacan ile karşılaşmamdır.

Ercüment Bey köklü bir aileden geliyor... Milliyet Gazetesi’nin de sahibi. “şarkıcılığı, sahneleri bırak” demiştir herhalde.

- Asla... Ben kendi kararımla bıraktım. Öyle bir insanla beraberken gazinolarda şarkı söyleyemezdim.

Ama plak yaptın... Yanılıyorsam düzelt, Altın Plak bile almıştın...

- Evet. Müzik benim için hobiydi. Çünkü evim, eşim ve Ercüment’in çocukları Ali ile Ömer her şeyden önemliydi.

Bir de “Semiramis Pekkan o dönemde lady’lik okuluna gitti” diye söylentiler var.

- Yok canım... O adamla yaşamak zaten başlı başına bir evrimdi. Okulda öğreneceğim her şeyi ondan öğrendim.

YILMAZ GÜNEY DELİLİĞE VARAN BİR KARAKTERDİ

Ercüment Bey’den önce kısa süre de Fikret Hakan ile bir evliliğin olmuş...

- Çok gençtim. Genç ve şaşkın bir evlilik...

İlk estetik ameliyatını da çok genç yaşta olmuşsun galiba...

- Doğru, çok eski... Film çektiğim zamanlardı. O günlerde ışıklar böyle sofistike değildi. “Çok iyi oyuncusun ama burnunda kemer var, iyi görünmüyor” dediler. Hemen bir gecede ameliyat oldum. 1966 yılıydı...

Türk sinemasının efsane isimleriyle birlikte kamera karşısına geçtin. Seni en çok etkileyen hangisi oldu?

- Tabii ki Yılmaz Güney... Müthiş bir kafa yapısı vardı. Deliliğe varan da bir karakterdi ama çok etkileyiciydi.

Yılmaz Güney’in kadın rol arkadaşlarıyla sık sık gönül bağı kurduğunu biliyoruz. Senin de onunla bir aşk maceran oldu mu?

- Karşılıklı etkileşim diyelim...

Tamam kızma... Bari birlikte yaşadığınız bir anıyı anlat...

- Bir gün Sait Halim Paşa Yalısı’nın olduğu yerde Ajda ile oturuyoruz. Bir garson heyecanla geldi “Süleyman Bey gelmiş, aşağıda sizi bekliyor efendim” dedi. “Kimmiş Süleyman Bey?” diye sordum. “Süleyman Demirel” demez mi! Elim ayağıma dolaştı. Hemen aşağıya koştum. Bir baktım karşımda Yılmaz.

Kahkahalarla gülüyor. Deli adam...

HALDUN DORMEN’LE İKİ SENE SEVGİLİYDİK

Bir de tiyatro maceran var o yıllarda. Tiyatroya başlaman nasıl oldu?

- Bendeki ışığı ilk Haldun Dormen gördü. Haldun hep tiyatro yapmamı isterdi. Bir gün AST’a, Güner Sümer’e götürdü beni. Kendi oyunu “Bozuk Düzen”i prova yapıyorlar. Elime bir tekst verip “Yarın provaya gel” dediler.

Tek bir gecede ezberleyebildin mi rolünü?

- Sabaha kadar çalıştım ve sadece kendi rolümü değil bütün metni ezberlemişim!

Neden bütün oyunu ezberliyorsun ki?

- Bilmiyorum ki, o kadar acemiyim! Sonra öyle iyi kritikler çıktı ki, Devlet Tiyatrosu birbirine girdi. “Vay efendim bu kadar oyuncu varken neden bu kız yazılıyor?” diye. ıki sene değerli sanatçılarla sahneye çıktım.

Haldun Dormen’in sendeki bu ışığı keşfetmesi nasıl oldu?

- O günlerde Haldun ile çıkıyorduk. ıki sene sevgili olarak yaşadık. Çok takdir ettiğim, hayran olduğum bir insandır. Ailesi de benim ailem gibiydi. İstanbul’da sosyal hayata ilk adımları atmama Haldun sebep olmuştur.

SİNEMADAN GERİYE BİR TEK ÖDENMEMİŞ SENETLER KALDI

Derken sinemaya geçtin...

- Tiyatroyu çok seviyordum ama ekonomik olarak çok sıkıntıdaydım. Sandım ki filmlerden biraz para kazanabilirim.

Peki kazandın mı?

- O da hayalmiş... 12 film yaptım ama elimde sadece ödenmeyen senetler kaldı. ışte o arada Playboy’dan sahne teklifi geldi. O dönemin en elit gece kulübüydü

Ajda o aralar çok ünlüydü değil mi? Belki de onun kardeşi olduğun için geldi bu teklif...

- Tabii canım... Ajda’ya kimse yetişemiyor. Zaten teklifi yapan ıbrahim Bey açıkça söyledi, “Ablanızın süksesi müthiş, sizi onun karşısına çıkarmak istiyorum” diye. “Deli misiniz” dedim, o güne kadar banyoda bile şarkı söylememişim.

Parası iyi olsa bari...

- Hem de ne para... Bir ay karşılığında Nişantaşı’nda iki daire alacak kadar para çıkarıp koydu önüme.

Hemen kabul etseydin...

- Olur mu? “Bir düşüneyim” dedim. Eve geldim, Ajda’ya anlattım. “Aman ezberle beş şarkı, al parayı git” dedi. Üzerinde bile durmuyor. Onun için kolay tabii. Beş yaşından beri eline geçirdiği her sivri şeye şarkı söylerdi. Düşünün, iki ayrı ruh.

AJDA ÇILDIRMAKTA HAKLIYDI ÇÜNKÜ İKİ AYDA ONU GEÇTİM

Neyse, sahneye çıkmanda kalmıştık... Heyecan diz boyu tabii ki...

- Hem de ne heyecan... Bir ay var hazırlanmam için. Hemen kendime bir ev ve mücevherler aldım. Bir de Roma’ya uçak bileti...

Uçak bileti niye?

- İlk gece sahnede rezil olursam hemen kaçacağım! Neyse sonunda sekiz şarkı, dört kostümle attım kendimi sahneye. Bir gecede star oldum. Ertesi gün bütün

gazeteler beni yazıyordu. Sahneden indiğimde Ajda bir köşede hüngür hüngür ağlıyordu.

“Ah bu kız beni geçecek, ben ne yaptım” diye herhalde...

- Yok canım, mutluluktan.

Ama sonra birbirinize girmişsiniz. Fecri Ebcioğlu sana şarkı yazdı diye rahmetlinin evinin camlarını taşlamış.

- Onu ben sonradan duydum... O şarkıyla (Bu Ne Biçim Hayat) altın plak aldım zaten. ıki sene konuşmadı benimle. Kız haklı... Beş yaşından beri şarkı söylüyor, sonra ben gelip iki ayda onu geçiyorum... Çıldırmaz mı insan?

BENİM İÇİN KRALİYET DAVETİNİ REDDETMİŞTİ

Bu arada Ercüment Bey’le tanışmanız da Playboy sayesinde olmuş...

- Evet, Playboy’daki ilk gecemde oradaymış. Ama ben tanımıyorum. Bir gün rahmetli Altan Erbulak kulise geldi. “Ercüment Karacan seni Milliyet’in güzellik yarışmasında onur konuğu yapmak istiyor” dedi. Sinirlendim, “Prensip olarak şahsen davet almadan hiçbir yere gitmem” dedim. “Bu adamı tanımıyorsun, siler seni” dedi. “Umurumda değil” diye kestirip attım.

Gittin mi davete?

- Yok, gider miyim? Aradan birkaç ay geçti. Haldun ile ayrılmak üzereyiz. Hümeyra’nın annesi Balalayka’da bir parti veriyor. Oraya götürdüler beni. Arkası dönük bir adam dikkatimi çekti. Oydu. “Ben Ercüment Karacan” dedi. Anladım ki davetini reddettiğim adam. ıki dakika el ele kaldık. Korkunç etkilendim. Eriyorum sanki. Öyle yakışıklı ki... Çok az kadın hayatında öyle bir erkek tanımıştır. Ercüment’le 18 yıl birlikte olduk ve en büyük zenginliğim bu beraberlik.

Ne zaman evlendiniz?

- Eşinden ayrılması altı yıl sürdü. Ancak ondan sonra evlenebildik.

Ama beraber olduğunuz sürede seni herkese “karım” diye tanıştırırmış.

- Evet. Hatta şöyle bir olay yaşamıştım. O yıllarda ıngiltere Kraliçesi Türkiye’ye geldi. Ercüment de Milliyet’in ilk renkli sayısında Kraliçe’nin posterini verdi. Bu jest çok hoşuna gitmiş. Akşam verilecek kraliyet daveti için ıngiliz sefiri bir davetiye getiriyor Ercüment’e. Davetiyeye bakıyor Ercüment ve sadece kendi ismini görüyor. Bunun üzerine diyor ki, “Alın bunu götürün. Resmen evli olmasak da Semiramis benim eşimdir. Onun adının yazılı olmadığı hiçbir davetiyeyi kabul etmem.”

OĞLUM GEÇMİŞ YAŞAMLARDA KARŞIMA DEFALARCA ÇIKTI

Ayrıldıktan sonra da Ercüment Bey ile dost kalmışsınız... Boşanmanız nasıl oldu?

- Moda dünyasında önemli işler yapıyordum. Londra’da, Los Angeles’te butiklerim vardı. Sonra oğlumuz Emir’in hastalığı bizi allak bullak etti. Emir’in hastalığı sırasında onu ihmal mi ettim diye bir suçluluk duygusu kapladı beni. Ercüment’i her gördüğümde onda oğlumu kokluyordum. Ayrılmamızın sebebi biraz budur. Bu arada o günlerde kimin, dostluğunu nasıl sunacağını bilemiyorsun. Emir hastayken bir gün Los Angeles’ta kapı çaldı, bir baktım karşımda Paul Anka. Merhabamız bile yoktu.

Nasıl duymuş olayı?

- Bir başka nedenden dolayı aynı hastaneye gitmiş. Orada öğrenmiş tesadüfen. Emir de o günlerde eve çıkmıştı. Çat kapı karısıyla geldi. Bir de palyaço getirmişler yanlarında Emir’in moralini düzeltmek için. Ben hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanıyorum. Ne kadar acı verse de ders oluyor insana yaşananlar...

Her şeyin bir nedeni var diyorsun...

- Tabii ki... Emir’in benim hayatıma girmesinin de bir sebebi vardı. Tıpkı çıkmasının olduğu gibi...

Neydi o sebep?..

- O bana kalsın... Ama çok araştırdım. Emir ile geçmiş yaşamlarda üç dört kez daha ortak hayatımız, sevgimiz olmuş bizim. Bitiremediğimiz büyük bir sevgimiz varmış. Bu büyük sevgi oğlum olarak noktalandı.

OĞLUM ZORAN’IN IQ’SU EINSTEIN’INKİNDEN YÜKSEK

Her neyse... Daha sonra Ercüment Bey ile ayrılıyorsunuz ve dünyanın en önemli işadamlarından biri ile evleniyorsun. Gulu Lalvani ile... Ercüment Bey yeniden evleneceğini duyunca ne yaptı?..

- Ercüment beni o kadar çok severdi ki, Gulu ile evleneceğim zaman onunla tanışmak istedi. ıkisi bir akşam yemeğe çıktılar. Sonra Ercüment beni aradı, “Çok şeker ve iyi bir insan ama senin ona öğreteceğin çok şey var, eminim halledersin” dedi.

Gulu hangi duygularla döndü yemekten?

- Eve geldiğinde şaşırmıştı. “Bu adam seni ne kadar çok seviyor” dedi.

Şimdilerde aranız nasıl Gulu ile?

- Ayrıyız ama her zaman arkasındayım onun.

Şimdi gelip, kolundan tutsa ve “Haydi gel” dese gider misin?

- Hayır... O sadece oğlum Zoran’ın babası.

Zoran şimdi ne yapıyor?

- İsviçre’de okuyor. 23 yaşına geldi. şu anda benim hayatla bağım ve tek aşkım. Ama onda iki ayrı ruh var. Biri dünyevi, diğeri tamamen spiritüel... Düşünsene daha sekiz yaşında kimse bir şey söylemeden şamanizm okumaya başladı. şimdi günde 45 gazete okuyor. 11 yaşında Mensa testine gitti ve o yaşta sertifikalandı.

Kaç çıktı IQ’su ?

- İnanmazsın ama bizimki Einstein’inkinden bile yüksek çıktı.

VERSACE’Yİ İTALYA’DAN İLK ÇIKARAN BENDİM

Senin modacı yönünden söz edelim Biraz da... Nasıl başladın?

- Londra’da yaşıyordum artık... ıngilizcem de tamamdı... Kendi başıma bir şeyler yapmam gerektiğini fark ettim. Baktım ıngiltere’de insanların giyim kuşamları tam anlamıyla bir felaket. Bir ara elime Christian Ojar marka bir bluz geçmişti. Harika bir şeydi. Gittim adamı buldum. Çok yetenekli bir Fransız... Birlikte ıngiltere’de işe başladık. Ama bir yıl sonra adam at binerken düştü öldü... Ne kadar eşyası varsa alıpLondra’ya getirdim. Kendi bluzumun kalıbını çıkarıp onun üzerinden bir yıl kırdım geçirdim ortalığı. Bond Street’te üç katlı bir dükkan aldık. şimdi orası Gucci’nin ve Smythson’un yeri...

Bir de İtalya maceran var...

- Christian ve Ercüment sayesinde ıtalya’da da bir sürü insanla tanışmıştım. O arada ıtalyan modasına heves ettim. Jenny o zamanlar ıtalya’da müthiş tutuluyor. Floransa’da onun atölyesine gidip gelirken Jenny’nin tasarımcılarından biri olan çok utangaç bir genç dikkatimi çekti... Çok yetenekli ama kimse farkında değil...

Kimdi o?

- Versace... Onu aldım Londra’ya getirdim. Ferre’yi, Complice’yi de getirdim sonraları. Avrupa’da ilk dükkanlarını ben açtım. Sonradan dünyaya yayıldılar ama onları ıtalya’dan ilk çıkaran benim...

NEFES ALDIĞIM SÜRECE HAYATIMDA AŞKA YER VAR

Peki aşk defterin artık kapalı mı?

- Aşk ve kapalı sözcüğü hiçbir zaman yan yana gelmemeli. Aşk insan vücudunun temel yapı taşı. Nefes aldığım sürece hayatımda aşka yer var.

 
DİĞER HABERLER
IVANA SERT'E SERT ŞİDDET
HANGİ ÜNLÜ EVLİLİK UZMANI OLUYOR?
YILMAZ GÜNEY’İN HİÇ YAYINLANMAMIŞ CEZAEVİ MEKTUPLARI ORTAYA ÇIKTI!.. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!...
“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin genç oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Yıldız Çağrı Atiksoy, Kav Butik’te yemek yerken görüntülendi.
MİNİK SERÇEDEN KARDEŞ TÜRKÜLERE DESTEK
PELİN KARAHAN "FİLM VE DİZİ TEKLİFLERİ VAR AMA BEN İSTEMİYORUM"
HANDE YENER'DEN "TEŞEKKÜRLER"
YILIN DÜETİ ÇOK KONUŞULACAK
CİNSEL İÇERİKLİ PROGRAM BAŞLIYOR
FATMAGÜLÜN SUÇU NEYDİ ?
2 SAATİ 4 BİN TL...
OYA BAŞAR VE ŞAFAK SEZAR NEDEN BİR ARAYA GELDİ?
BEKLENEN BERAAT GELDİ
ESKİ EŞİNE SAHİP ÇIKTI
FLAŞ FLAŞ FLAŞ BOŞANIYORLAR
FLAŞ FLAŞ FLAŞ MİLYONER OLMAK İSTERKEN AŞIK OLDU
FLAŞ FLAŞ FLAŞ TARKAN ADLİYEDE
FLAŞ!.. DAVUT GÜLOĞLU’NDAN AYRILAN ECE ERKEN, KADİR GECESİNDE GÜLOĞLU YÜZÜNDEN ARALARININ AÇILDIĞI OYUNCU YELİZ ŞAR’I ARAYIP NELER SÖYLEDİ?
DİKKAT!.. HANGİ ÜNLÜ OYUNCU BEBEĞİ İÇİN BİSİKLETİNİN ÖNÜNDE PUSET YAPTIRDI!..
FLAŞ!.. OYA GERMEN, KIZI VE DAMADI HAKKINDA HANGİ AÇIKLAMALARI YAPTI?..
FLAŞ!.. "ÜNLÜ OYUNCUNUN ŞOK UYUŞTURUCU İTİRAFI!.."
MASA YASAĞINA İLGİNÇ "YÖNTEM!.." ÜNLÜ SANATÇI SELÇUK YÖNTEM, BEYOĞLU BELEDİYESİ’NİN KAFELERİN KALDIRIMLARA KOYDUĞU MASALARI KALDIRMASINA KENDİNCE İŞTE BÖYLE ÇÖZÜM BULDU!..
FLAŞ!.. TOLGA KAREL, İKİ HAFTA ÖNCE EVLENDİĞİ GÜNAY MUSAYEVA İLE NİKAH MASASINA OTURMADAN ÖNCE ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖYKÜ ÇELİK’İ ARADIĞI ÖĞRENİLDİ!
FLAŞ!.. SUNUCU DEFNE JOY FOSTER’IN SIR ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN “SU TESTİSİ SU YOLUNDA KIRILIR” YAZISIYLA BÜYÜK TEPKİ ÇEKEN HINCAL ULUÇ TAZMİNATA MAHKUM EDİLDİ!..
DİKKAT!... “TNT”DE EKRANA GELECEK OLAN GÖKHAN ÖZEN’İN İLK KEZ YAPIMCILIK YAPACAĞI İDDİALI “YILDIZ MASALI” DİZİSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!..
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. VIDEO HABER!.. CANLI HAYAT’TAN BİR BOMBA DAHA!..
FLAŞ!... “HÜLYA AVŞAR KAYBEDERKEN KAZANDI!..”
OYUNCU CEREN HİNDİSTAN’LA YILDIRIM HIZIYLA NİŞANLANAN İŞADAMI YILMAZ BEKTAŞ’TAN PAHALI NİŞAN HEDİYESİ!..
FLAŞ!.. ATA DEMİRER ZEHİRLENDİ!..
ÇAPKIN METE!..
KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN HABER VAR!.. ÇİLİNGİROĞLU “VAKTİNDE YETİŞEBİLSEYDİM, CANLI YAYINA BAĞLANIP DURUMU AÇIKLAYACAKTIM.
SON DAKİKA!... HÜLYA AVŞAR’IN MENAJERİ UĞUR SANDAL AZ ÖNCE UÇANKUŞ’U ARADI!...
“THIS IS VALLAHİ BİLLAHİ ME”…
ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ, ARALARINDA AŞK DEDİKODULARININ ÇIKTIĞI YAPRAK ÖZDEMİROĞLU’NLA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..
ÜNLÜ AKTRİS REESE WITHERSPOON’A ARABA ÇARPTI!..
DİKKAT!... TV’DE DÜNÜN GENEL SONUÇLARI BELLİ OLDU!...
“MUHTEŞEM YÜZYIL”IN HÜRREM SULTAN'I MERYEM UZERLİ, İSPANYA TATİLİ DÖNÜŞÜ SOLUĞU SETTE ALDI!..
FLAŞ!.. ÜÇ YILDIR YÖNETMEN LEVENT SEMERCİ’YLE BİRLİKTE OLAN ANCAK GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE OYUNCU FIRAT ÇELİK’LE GÖRÜNTÜLENEN BEREN SAAT, AŞK HAYATIYLA İLGİLİ KONUŞTU!
ADI SEDA SAYAN’LA AŞK DEDİKODULARINA KARIŞAN YAZAR TUNA KİREMİTÇİ, KÖŞESİNDE SEVGİLİSİNİ ANLATTI!..
FLAŞ!.. OYUNCU SONGÜL ÖDEN BOŞANMAK ÜZERE OLDUĞU EŞİNİ İKİNCİ KEZ MAHKUM ETTİRDİ
FLAŞ!.. YAPRAK DÖKÜMÜ’NÜN SANSAR OĞUZ’U TOLGA KAREL
DEMET AKALIN, BİR SÜREDİR ARASININ AÇIK OLDUĞU ERSAY ÜNER’LE YENİDEN ÇALIŞMA KARARI ALDI!..
ÜNLÜ ŞARKICI RAFET EL ROMAN’IN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU EDVAN BARAY İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..
EYVAH YAKALANDIK!..
FLAŞ!.. HÜLYA AVŞAR KORSAN OLDU!..
FLAŞ!.. OĞULCAN TANRIYAR YAZIYOR
FLAŞ!.. MUSTAFA SANDAL VE GÜLBEN ERGEN’İN “ŞIKIR ŞIKIR” KAVGASI!..
FLAŞ!.. IŞIN KARACA, UZUN YILLARDIR GÖRÜŞMEDİĞİ BABASI ALİ BÜYÜKKARACA’NIN EVLİLİK PROGRAMINA KATILMASINA TEPKİ GÖSTERDİ!..
"MUHTEŞEM YÜZYIL'DA" 500 BİN DOLARLIK MOHAÇ SEFERİ!..
ÇAĞLA KUBAT VİETNAM YOLCUSU!...
“BEN KİMSEYE GÖZDAĞI VERMEDİM!..” EMEL MÜFTÜOĞLU VE YILDIZ TİLBE ARASINDAKİ ATIŞMADA SON NOKTA!...
“HALKTAN HİÇ KOPMADIM” DİYEN ACUN ILICALI, YAŞAMINI SEVENLERİYLE PAYLAŞTI!...
“EN AZ ÜÇ ÇOCUK İSTİYORUM!”
TWITTER'DA, NASREDDİN HOCA ATIŞMASINDA SULAR ISINIYOR!...
DİKKAT!.. TV’DE DÜNÜN GENEL SONUÇLARI BELLİ OLDU!... İŞTE KANALLARIN PRIME-TIME SIRALAMASI!..
"POPSTAR BAYHAN KALDIRIMA ÇIKTI!.."
"OKAN DÜŞTÜ HANDE FENALIK GEÇİRDİ!.."
ÜNLÜ AKTÖR JUDE LAW'IN PARTNERİ, TÜLİN ŞAHİN OLACAK!..
"SERDAR’IN KIZLARI KÖYLÜ GÜZELİ!.."
"SAHİP OLDUĞUM HER ŞEY ONUNDUR!.."
İZZET ÇAPA'DAN OLAY YARATACAK BİR RÖPORTAJ DAHA!...
IVANA’NIN ORTAĞI HATEM YAVUZ'A FİLM TEKLİFİ GELDİ!
DEMET AKALIN'IN EVİNİ SOYAN HIRSIZLARIN İLGİNÇ YÖNTEMİ!...
HANGİ DİZİNİN YILDIZLARI SLOVAKYA'YI SALLADI!.
BAYRAMDA HANGİ ÜNLÜ NEREDE Mİ SAHNE ALACAK?...
"VE DÜĞÜNE İKİ GÜN KALDI!.."
“ZAVALLISINIZ ZAVALLI, HATTA REZİLSİNİZ!!!”
DEFNE’NİN EŞİ İLKER YASİN SOLMAZ, OĞLU İÇİN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOR!..
TOLGAHAN SAYIŞMAN: ”DEDİKODULARDAN BIKTIM USANDIM!..
SERDAR ORTAÇ, HAKKINDA ÇIKAN HABERLERE NEDEN İSYAN ETTİ!... AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN...
İDİL FIRAT, YENİ GİZEMLİ ARKADAŞIYLA İSTANBUL GECELERİNDE ORTAYA ÇIKTI!...
FLAŞ!.. SOSYETİK DALLAS’TA YENİ GELİŞME!..
“HAYVAN SEVERLERİ” AYAĞA KALDIRACAK HABER!...
BOŞANIYORLAR MI?
YA AŞK, YA FUTBOL!...
DİKKAT!.. “İHANETİN ACISINI” ALBÜMÜNE KOYDU!..
BARIŞIYORLAR MI?
Cher'in kızı sakal bıraktı
İMPARATOR İBRAHİM TATLISES’İ GÜLDÜREN “KURŞUN”LU MESAJ!...
GİZEM ÖZDİLLİ’YE “RESMİ NİKAH” ŞOKU!...
HAMİLELİK YAKIŞMIŞ!...
“STÜDYOSUNU SATIŞA ÇIKARDI!..”
“SIRADA SİNEMA VAR!..”
SON DAKİKA!... “GEÇMİŞ OLSUN”U SADETTİN SARAN’A GÖNDERMEDİ Mİ?
İLHAN ŞEŞEN, KIZINI EVLENDİRDİ!..
DİKKAT!... HÜLYA AVŞAR’DAN “GEÇMİŞ OLSUN”!...
Reytingler
USTA OYUNCU MUSTAFA ALABORA'DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA!..
Işın Karaca ve bebeği!
ELMASI GÖZ KAMAŞTIRDI!!
" TEOMAN YALANLADI"
Bayan sunucu aranıyor !!
"HÜRREM" AÇIKLAMASI...
CEM YILMAZ'A YANIT!
LADY'NİN SEKS HAYATI!
ESKİ SEVGİLİSİYLE KARIŞILAŞINCA!!!
BEREN SAAT’TEN “TEV”E DESTEK!...
“KEYFİ YERİNDEN DİYE YAZIN”!..
EVLİLİK İÇİN GÜN SAYIYOR!...
“TÜREV YILIN EN İYİLERİ” ÖDÜL TÖRENİ!...
SİNAN AKÇIL HAYRANLARI RADYO BASTI!..
PARKTA KEYİF SÜRDÜ!..
MURAT EVGİN’DEN AYSEL GÜREL’İN ŞİİRİNE BESTE!..
DEMET AKALIN İLE ILICAK ÇİFTİNİN POLEMİĞİ TEKRAR ALEVLENDİ!..
YENİ PROJESİNİ AÇIKLADI!!
BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENDİLER!!
ROMANTİK DAKİKALAR!!
PARGALI'NIN SEVGİLİSİ!!
“FORZA FENERBAHÇE!..”
"BÜYÜK ÖDÜL!.."
“KOKUSU” ÇIKTI!...
"SEKSİ SİGARAYA BENZETİYORUM"!!
CANSEL ELÇİN'İN AŞK'I!!
KÜÇÜK SEVGİLİ!!
5.9 ŞİDDETİNDEKİ “DEPREM” İSTANBUL’DA KORKU YARATTI!...
TACİZCİ BENGÜ!...
GÜNÜN SÜRPRİZ AŞKI!...
İDO'DAN JEST!
SONUÇLAR BELLİ OLDU!
“YUHALANDI!...”
EVLENDİLER!!!
FLAŞ!.. CAN TANRIYAR YAZIYOR...
BONKÖR DEMET!!!
YANLIŞ ANLAŞILMASIN!!
FLAŞ!.. SON DAKİKA!..
SON DAKİKA!. KRAL TV ÖDÜLLERİ TWITTER’DA OLAY YARATTI.
IŞIN KARACA’NIN KARNI İYİCE BELİRGİNLEŞTİ!...
İFFET "DENİZ"!!
OKTAY KAYNARCA'YA SORUŞTURMA!!
EMRAH'IN YENİ KLİBİ!
FLAŞ FLAŞ!!!
6.5 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ!..
İBO’YA 20 YIL SONRA YENİDEN AŞIK OLDUM!...
“ÜNLÜ MANKEN FUHUŞ’U KABUL ETTİ!..”
PASCAL NOUMA, NİHAT DOĞAN'I DÖVDÜ MÜ?
FUHUŞ OPERASYONUNDA YAKALANDI...
"FATMAGÜL GECE GEZMESİNDE"!!
"KİM,NEREDE?"
“SİLOPİ'DE POLİSE SALDIRI!..”
"EVLİLİK YOK"
“EVLENİYORLAR MI?”
DEMET AKALIN VE ALİŞAN BARIŞTI!
SÜPER NİNE OLDU!...
BORIS BECKER’İN RAKİBİ OLDU!...
“KEDİ KADIN” OLDU!...
SİNAN AKÇIL ORTALIĞI YIKTI!!!
MERVE BOLUĞUR'DAN 'MUSTAFA SİRMEN BULUŞMASI'NA GÖRSEL YANIT!
“İFFET KRİZİ”!...
SAÇLARINA “AKLAR” DÜŞTÜ!...
"AŞK BULUŞMASI"
ŞOK ŞOK !!! ELENDİK!!!
“Aşk & Gurur” ÇOK YAKINDA...
İKİNCİ ÇOCUK MU GELİYOR!!!
CANNES'LE AYDINLANACAK!
YERİNİ BIRAKMAYA NİYETİ YOK!!
ÜÇÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINA OTURACAK!.. .
Yeniden Ankara’da!
GÜNDEŞ'E DOĞUM ÖNCESİ JEST!
“ADANA'DA POLİSE SALDIRI!..”
“LIVE IT UP”
“52 YAŞINDA 3'ÜNCÜ NİKAH!..”
YENİ SURVIVOR ADAYI KİM!
“İŞTE AŞKIN İLK FOTOĞRAFI!..”
YILDIZ KEŞFİ!
“KARDEŞ DAYANIŞMASI!...”
“İSTANBUL MEYDAN MUHAREBESİ!...”
AŞK BİTTİ!
SOLUĞU REİNA'DA ALDI!
“HÜRREM PANİKTE!...”
AYŞE ÖZYILMAZEL'DEN ŞOK FRİKİK!
YUSUF ŞİMŞEK SEVGİLİSİNİ DÖVDÜ!
ZEYNEP TUNUSLU, BARDA NEDEN SOYUNMAK İSTEDİ?
OZAN ULUSOY
Radyoların altın çocuğu HAKAN....
Özlenen Ezgilerin Sesi.....
ŞAHİN ÖZER
Gürkan Uygur-Şahin Özer
BİLAL GÖREGEN
ERDOĞAN'IN AÇILIM TOPLANTISI
Gülsüm Tatar
Şahin Özer Balkan ateşini yaktı
SESİM GÜZEL" DİYEN ONA KOŞUYOR
HERKES BU İLAHİ`Yİ KONUŞUYOR... ŞAHİN ÖZER MÜZİK`DEN YİNE BİR İLK...
BABAKUŞ ÖZEL HABER...GENÇ ŞARKICI CÜNEYT TEK`İN KONSER MARATONU DEVAM EDİYOR...
FESHANE`Yİ ÇOŞTURDU. FESHANE`DE MUHTEŞEM BİR SAHNE GÖSTERİSİ SUNAN UMUTZEN, YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI...
 
 
 
 
     
Her Haklı Saklıdır | Şahin Özer Production © 2009   ANASAYFA | EDİSYON | RESİMLER | TV PROGRAMLARI | HABERLER | ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ | MÜZİK MARKET | İLETİŞİM