FLAŞ!.. DAVUT GÜLOĞLU’NDAN AYRILAN ECE ERKEN, KADİR GECESİNDE GÜLOĞLU YÜZÜNDEN ARALARININ AÇILDIĞI OYUNCU YELİZ ŞAR’I ARAYIP NELER SÖYLEDİ?
 
15/9/2011 09:11

Eski sevgilisi Davut Güloğlu ile eski dostu Ece Erken’in birlikteliği yüzünden gözler sık sık ona çevriliyor. Bugüne kadar hep ketum davranan, bu konuyla ilgili fikir beyan etmekten kaçınan Yeliz şar, sonunda kontrollü de olsa suskunluğunu bozdu.

* Yeni sezon başlıyor. Sizi de ekranda farklı bir projeyle görebilecek miyiz?

- Bu sene çok çalıştık. “Düriye’nin Güğümleri”yle başladık. Sonra sabah programı, ardından da dizi geldi. TRT 1’deki dizim daha bir ay önce bitti. şimdi bana uyan başka bir proje bekliyorum.

* Ne tür bir proje sizin için uygun?

- Bu zamana kadar hep naif, eğlenceli kızları canlandırdım. Mesela bir şizofreni oynamayı çok istiyorum. Değişik bir karakterle bambaşka bir Yeliz olarak dönmek istiyorum ekrana...

* Peki sıcak baktığınız teklifler var mı?

- Bir televizyon programı ve kasım ayında başlayacak bir diziyle ilgili görüşmelerim sürüyor. Ayrıca tiyatro yapmayı da düşünüyorum bu sezon...

* Üçünü bir arada yürütmek, zaman açısından imkansız değil mi?

- Bir ara yaptım zaten bunu, ama daha gençtim. “Anadolu Ateşi” adlı yarışmayı sunuyordum Cem Davran’la. Aynı dönemde ayrıca bir dizi çekiyor ve “Deniz Feneri” programını yapıyordum. Ama o zaman gençliğin verdiği bir enerji vardı tabii.

BİKİNİLİ GÖRÜNMEM AİLEMİN HOŞUNA GİTMEZ

* Pek haberlerinizi alamıyoruz, sizi göremiyoruz. Büyük projelerin gelmesi için biraz da göz önünde olmanız, kendinizi hatırlatmanız gerekmez mi?

- Kendimi anlatmayı çok sevmiyorum. Daha çok yaptığım işlerle anılayım istiyorum. Ortada olmaktan kasıt galalarda gezip kendini göstermekse, ben bunu istemiyorum. Yaptığın işle kendini anlatman en iyisi bence.

* Ama bugün çok genç oyuncular bile hızlı yol almak için strateji hazırlıyorlar...

- Ben çok hırslı değilim. ınançlı bir insanım ve ona göre yaşıyorum. Ailesiyle yaşayan bir Yugoslav kızıyım ben. ıçki, sigara da kullanmıyorum mesela...

* Aileyle yaşamak, dışarı çıkmayı, bir restoranda yemek yemeye engel değil ki...

- Ama bizim işimiz ilginç; yeri geliyor şehirli bir kızı, yeri geliyor bir köylü kızını oynuyorsun. Köylü kızını oynarken de şık bir restorandan çıkarken görülürsen rolünün inandırıcılığı kalmıyor.

* E ama rol başka, insanın kendi hayatı başka. şık bir restoranda yemek de yiyeceksiniz, yazın bikininizi de giyeceksiniz...

- Bikini giyerim, görüntü vermem... Bodrum-Türkbükü’ne bayılıyorum mesela... Yazın bütün arkadaşlarım orada... Ama ben orada hep plaj elbiseleriyle dolaşırım. Dikkat ederim bikinili görüntülenmemeye... Çünkü ailemin hoşuna gitmez beni öyle görmek. Bir keresinde gidip en ücra yerde güneşlendim, onda bile fotoğrafım çekildi, üzüldüm.

* Deniz kenarında bikinili olmak sizce abes bir durum mu?

- Özelim diye düşünüyorum, o yüzden istemiyorum.

BANA HATA YAPAN HERKESİ AFFETTİM

* Son zamanlarda isteseniz de, istemeseniz de magazin gündemindesiniz ama. Adınız bir aşk üçgeninin içinde anılıyor sürekli...

- Hayatta insanın başına her şey gelebiliyor. Fakat düşünüldüğü, yansıtıldığı gibi bir halim yok. Özellikle son dönemde kendimi çok iyi hissediyorum. Hiçbir şey söylememek en güzeli. Kimseyle sorunum yok.

* Mağdur gibi görünüyorsunuz dışarıdan, öyle misiniz gerçekten de?

- Mağdur duruma düşecek kadar güçsüz değilim. Kadir Gecesi’nde dua ederken içimden dedim ki, “Hata yaptığım insanlardan özür diliyorum, bana hata yapanları da tamamen affediyorum”... ıçimde kimseye karşı kin yok. Kimseyle bir sorunum yok. ışimle gücümle, ailemle ilgileniyorum.

* Sonuçta ilişkiniz bitmiş. Ece Erken, Davut Güloğlu’na aşık olamaz mı?

- Yorumsuz. Ece beni Kadir Gecesi aradı, özür diledi. “Çok aşığım” dedi. Bu durumda ne diyebilirim ki! Artık herkes kendi hayatına bakacak. Benim, arkadaşımın sevgilisiyle bir ilişki yaşamam kesinlikle mümkün değil. Bu konuda hep büyük konuştum. Ama hayatta insanın başına her şey gelebiliyormuş. O yüzden Allah herkesin yolunu açık etsin.

O KADAR CAN YAKACAK BİR İLİŞKİ DEĞİLDİ

* Yine eskisi gibi can ciğer dost olabilecek misiniz Ece Erken’le, ne dersiniz?

- Hayır öyle bir şey olamaz, ama en azından bir düşmanlık da söz konusu değil. Ece’yle geçmişte kalan bir arkadaşlığımız, kötü günlerde birbirimize destek vermişliğimiz var. Demek ki bu ilişki yaşanacakmış. Bana da başka şey söylemek düşmez. Zaten insanların hayatında bir de önem sıralaması vardır. Ben 20 yaşında bir kez aşık oldum. Sonrasında beni o kadar acıtacak ve travmatik şeyler yaşayacağım bir ilişkim daha olmadı. O yüzden diyorum ya hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil diye... Acı dolu bir hikaye yok ardımda.

* Ece Erken ve Davut Güloğlu ayrılmış, nişan bozulmuş. O konuda ne diyeceksiniz? ılahi adalet diye geçti mi aklınızdan?

- Daha fazla yorum yapmayayım o konuda. Dediğim gibi, artık herkes kendi hayatını yaşıyor.

ALİŞAN’LA 12 YIL ÖNCE DİZİ ÇEKTİK

* Evlilik, aşk planlarınız ne alemde peki?

- Valla planlarımın ilk sırasında evlenmek ve çocuk sahibi olmak var. 17 yaşından beri istiyorum evlenmeyi ama o insanı bir türlü yakalayamadığım için oturamadım nikah masasına.

* Zor biri misiniz?

- İlk başta çok zorum. Bir insanı benimsemek, ona güvenmek benim için zordur.

* Neden?

- Sanırım zamanımızla alakalı. Annelerimizin zamanında güven varmış. Her şey daha farklıymış, daha güzelmiş. Artık ilişkiler günübirlik yaşanıyor. Erkekler sorumluluk almaktan kaçıyor. Ben de hayatıma gelip geçici bir insan sokmak istemiyorum. ınsan evleneceği kişiyi anlar, “Bu benim evleneceğim kişi” dermiş. Ben onu daha bulamadım. Bulduğum zaman hemen evlenmek istiyorum.

* Geçtiğimiz gün Alişan’la uçakta yan yana görülmüşsünüz, çok da samimiymişsiniz...

- Kesinlikle yok öyle bir şey. Kaldı ki Alişan zaten arkadaşım. Biz 12 yıl önce birlikte dizi çekmiştik.

GENÇ KIZI DA OYNARIM ÇOCUKLU BıR ANNEYİ DE

Tiyatro yapacağınızı söylediniz. Daha önce hiç tiyatro sahnesine çıktınız mı?

- Hayır. Dizi çekerken tiyatroda rol almak çok zor tabii ama bir yandan da bir an önce bu konuda deneyim kazanmak istiyorum. Bu işe başladığımda 22 yaşındaydım. Bugün 34 yaşındayım. Oyunculuk çok başka bir şey, sürekli kendini geliştirmen gerek...

Yalnız emin olun kimse sizin 34 yaşında olduğunuza inanmaz. Hiç göstermiyorsunuz ki!

- Bu da büyük avantaj... Ben daha soft bir makyaj ve spor kıyafetlerle 20 yaşındaki bir kızı da canlandırabilirim, 30 yaşında 6-7 yaşında çocuğu olan bir anneyi de oynayabilirim. O açıdan şanslıyım.


 
DİĞER HABERLER
IVANA SERT'E SERT ŞİDDET
HANGİ ÜNLÜ EVLİLİK UZMANI OLUYOR?
YILMAZ GÜNEY’İN HİÇ YAYINLANMAMIŞ CEZAEVİ MEKTUPLARI ORTAYA ÇIKTI!.. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!...
“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin genç oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Yıldız Çağrı Atiksoy, Kav Butik’te yemek yerken görüntülendi.
MİNİK SERÇEDEN KARDEŞ TÜRKÜLERE DESTEK
PELİN KARAHAN "FİLM VE DİZİ TEKLİFLERİ VAR AMA BEN İSTEMİYORUM"
HANDE YENER'DEN "TEŞEKKÜRLER"
YILIN DÜETİ ÇOK KONUŞULACAK
CİNSEL İÇERİKLİ PROGRAM BAŞLIYOR
FATMAGÜLÜN SUÇU NEYDİ ?
2 SAATİ 4 BİN TL...
OYA BAŞAR VE ŞAFAK SEZAR NEDEN BİR ARAYA GELDİ?
BEKLENEN BERAAT GELDİ
ESKİ EŞİNE SAHİP ÇIKTI
FLAŞ FLAŞ FLAŞ BOŞANIYORLAR
FLAŞ FLAŞ FLAŞ MİLYONER OLMAK İSTERKEN AŞIK OLDU
FLAŞ FLAŞ FLAŞ TARKAN ADLİYEDE
FLAŞ!.. DAVUT GÜLOĞLU’NDAN AYRILAN ECE ERKEN, KADİR GECESİNDE GÜLOĞLU YÜZÜNDEN ARALARININ AÇILDIĞI OYUNCU YELİZ ŞAR’I ARAYIP NELER SÖYLEDİ?
DİKKAT!.. HANGİ ÜNLÜ OYUNCU BEBEĞİ İÇİN BİSİKLETİNİN ÖNÜNDE PUSET YAPTIRDI!..
FLAŞ!.. OYA GERMEN, KIZI VE DAMADI HAKKINDA HANGİ AÇIKLAMALARI YAPTI?..
FLAŞ!.. "ÜNLÜ OYUNCUNUN ŞOK UYUŞTURUCU İTİRAFI!.."
MASA YASAĞINA İLGİNÇ "YÖNTEM!.." ÜNLÜ SANATÇI SELÇUK YÖNTEM, BEYOĞLU BELEDİYESİ’NİN KAFELERİN KALDIRIMLARA KOYDUĞU MASALARI KALDIRMASINA KENDİNCE İŞTE BÖYLE ÇÖZÜM BULDU!..
FLAŞ!.. TOLGA KAREL, İKİ HAFTA ÖNCE EVLENDİĞİ GÜNAY MUSAYEVA İLE NİKAH MASASINA OTURMADAN ÖNCE ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖYKÜ ÇELİK’İ ARADIĞI ÖĞRENİLDİ!
FLAŞ!.. SUNUCU DEFNE JOY FOSTER’IN SIR ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN “SU TESTİSİ SU YOLUNDA KIRILIR” YAZISIYLA BÜYÜK TEPKİ ÇEKEN HINCAL ULUÇ TAZMİNATA MAHKUM EDİLDİ!..
DİKKAT!... “TNT”DE EKRANA GELECEK OLAN GÖKHAN ÖZEN’İN İLK KEZ YAPIMCILIK YAPACAĞI İDDİALI “YILDIZ MASALI” DİZİSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!..
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. VIDEO HABER!.. CANLI HAYAT’TAN BİR BOMBA DAHA!..
FLAŞ!... “HÜLYA AVŞAR KAYBEDERKEN KAZANDI!..”
OYUNCU CEREN HİNDİSTAN’LA YILDIRIM HIZIYLA NİŞANLANAN İŞADAMI YILMAZ BEKTAŞ’TAN PAHALI NİŞAN HEDİYESİ!..
FLAŞ!.. ATA DEMİRER ZEHİRLENDİ!..
ÇAPKIN METE!..
KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN HABER VAR!.. ÇİLİNGİROĞLU “VAKTİNDE YETİŞEBİLSEYDİM, CANLI YAYINA BAĞLANIP DURUMU AÇIKLAYACAKTIM.
SON DAKİKA!... HÜLYA AVŞAR’IN MENAJERİ UĞUR SANDAL AZ ÖNCE UÇANKUŞ’U ARADI!...
“THIS IS VALLAHİ BİLLAHİ ME”…
ÜNLÜ KOMEDYEN CEM YILMAZ, ARALARINDA AŞK DEDİKODULARININ ÇIKTIĞI YAPRAK ÖZDEMİROĞLU’NLA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..
ÜNLÜ AKTRİS REESE WITHERSPOON’A ARABA ÇARPTI!..
DİKKAT!... TV’DE DÜNÜN GENEL SONUÇLARI BELLİ OLDU!...
“MUHTEŞEM YÜZYIL”IN HÜRREM SULTAN'I MERYEM UZERLİ, İSPANYA TATİLİ DÖNÜŞÜ SOLUĞU SETTE ALDI!..
FLAŞ!.. ÜÇ YILDIR YÖNETMEN LEVENT SEMERCİ’YLE BİRLİKTE OLAN ANCAK GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE OYUNCU FIRAT ÇELİK’LE GÖRÜNTÜLENEN BEREN SAAT, AŞK HAYATIYLA İLGİLİ KONUŞTU!
ADI SEDA SAYAN’LA AŞK DEDİKODULARINA KARIŞAN YAZAR TUNA KİREMİTÇİ, KÖŞESİNDE SEVGİLİSİNİ ANLATTI!..
FLAŞ!.. OYUNCU SONGÜL ÖDEN BOŞANMAK ÜZERE OLDUĞU EŞİNİ İKİNCİ KEZ MAHKUM ETTİRDİ
FLAŞ!.. YAPRAK DÖKÜMÜ’NÜN SANSAR OĞUZ’U TOLGA KAREL
DEMET AKALIN, BİR SÜREDİR ARASININ AÇIK OLDUĞU ERSAY ÜNER’LE YENİDEN ÇALIŞMA KARARI ALDI!..
ÜNLÜ ŞARKICI RAFET EL ROMAN’IN ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU EDVAN BARAY İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..
EYVAH YAKALANDIK!..
FLAŞ!.. HÜLYA AVŞAR KORSAN OLDU!..
FLAŞ!.. OĞULCAN TANRIYAR YAZIYOR
FLAŞ!.. MUSTAFA SANDAL VE GÜLBEN ERGEN’İN “ŞIKIR ŞIKIR” KAVGASI!..
FLAŞ!.. IŞIN KARACA, UZUN YILLARDIR GÖRÜŞMEDİĞİ BABASI ALİ BÜYÜKKARACA’NIN EVLİLİK PROGRAMINA KATILMASINA TEPKİ GÖSTERDİ!..
"MUHTEŞEM YÜZYIL'DA" 500 BİN DOLARLIK MOHAÇ SEFERİ!..
ÇAĞLA KUBAT VİETNAM YOLCUSU!...
“BEN KİMSEYE GÖZDAĞI VERMEDİM!..” EMEL MÜFTÜOĞLU VE YILDIZ TİLBE ARASINDAKİ ATIŞMADA SON NOKTA!...
“HALKTAN HİÇ KOPMADIM” DİYEN ACUN ILICALI, YAŞAMINI SEVENLERİYLE PAYLAŞTI!...
“EN AZ ÜÇ ÇOCUK İSTİYORUM!”
TWITTER'DA, NASREDDİN HOCA ATIŞMASINDA SULAR ISINIYOR!...
DİKKAT!.. TV’DE DÜNÜN GENEL SONUÇLARI BELLİ OLDU!... İŞTE KANALLARIN PRIME-TIME SIRALAMASI!..
"POPSTAR BAYHAN KALDIRIMA ÇIKTI!.."
"OKAN DÜŞTÜ HANDE FENALIK GEÇİRDİ!.."
ÜNLÜ AKTÖR JUDE LAW'IN PARTNERİ, TÜLİN ŞAHİN OLACAK!..
"SERDAR’IN KIZLARI KÖYLÜ GÜZELİ!.."
"SAHİP OLDUĞUM HER ŞEY ONUNDUR!.."
İZZET ÇAPA'DAN OLAY YARATACAK BİR RÖPORTAJ DAHA!...
IVANA’NIN ORTAĞI HATEM YAVUZ'A FİLM TEKLİFİ GELDİ!
DEMET AKALIN'IN EVİNİ SOYAN HIRSIZLARIN İLGİNÇ YÖNTEMİ!...
HANGİ DİZİNİN YILDIZLARI SLOVAKYA'YI SALLADI!.
BAYRAMDA HANGİ ÜNLÜ NEREDE Mİ SAHNE ALACAK?...
"VE DÜĞÜNE İKİ GÜN KALDI!.."
“ZAVALLISINIZ ZAVALLI, HATTA REZİLSİNİZ!!!”
DEFNE’NİN EŞİ İLKER YASİN SOLMAZ, OĞLU İÇİN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOR!..
TOLGAHAN SAYIŞMAN: ”DEDİKODULARDAN BIKTIM USANDIM!..
SERDAR ORTAÇ, HAKKINDA ÇIKAN HABERLERE NEDEN İSYAN ETTİ!... AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN...
İDİL FIRAT, YENİ GİZEMLİ ARKADAŞIYLA İSTANBUL GECELERİNDE ORTAYA ÇIKTI!...
FLAŞ!.. SOSYETİK DALLAS’TA YENİ GELİŞME!..
“HAYVAN SEVERLERİ” AYAĞA KALDIRACAK HABER!...
BOŞANIYORLAR MI?
YA AŞK, YA FUTBOL!...
DİKKAT!.. “İHANETİN ACISINI” ALBÜMÜNE KOYDU!..
BARIŞIYORLAR MI?
Cher'in kızı sakal bıraktı
İMPARATOR İBRAHİM TATLISES’İ GÜLDÜREN “KURŞUN”LU MESAJ!...
GİZEM ÖZDİLLİ’YE “RESMİ NİKAH” ŞOKU!...
HAMİLELİK YAKIŞMIŞ!...
“STÜDYOSUNU SATIŞA ÇIKARDI!..”
“SIRADA SİNEMA VAR!..”
SON DAKİKA!... “GEÇMİŞ OLSUN”U SADETTİN SARAN’A GÖNDERMEDİ Mİ?
İLHAN ŞEŞEN, KIZINI EVLENDİRDİ!..
DİKKAT!... HÜLYA AVŞAR’DAN “GEÇMİŞ OLSUN”!...
Reytingler
USTA OYUNCU MUSTAFA ALABORA'DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA!..
Işın Karaca ve bebeği!
ELMASI GÖZ KAMAŞTIRDI!!
" TEOMAN YALANLADI"
Bayan sunucu aranıyor !!
"HÜRREM" AÇIKLAMASI...
CEM YILMAZ'A YANIT!
LADY'NİN SEKS HAYATI!
ESKİ SEVGİLİSİYLE KARIŞILAŞINCA!!!
BEREN SAAT’TEN “TEV”E DESTEK!...
“KEYFİ YERİNDEN DİYE YAZIN”!..
EVLİLİK İÇİN GÜN SAYIYOR!...
“TÜREV YILIN EN İYİLERİ” ÖDÜL TÖRENİ!...
SİNAN AKÇIL HAYRANLARI RADYO BASTI!..
PARKTA KEYİF SÜRDÜ!..
MURAT EVGİN’DEN AYSEL GÜREL’İN ŞİİRİNE BESTE!..
DEMET AKALIN İLE ILICAK ÇİFTİNİN POLEMİĞİ TEKRAR ALEVLENDİ!..
YENİ PROJESİNİ AÇIKLADI!!
BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENDİLER!!
ROMANTİK DAKİKALAR!!
PARGALI'NIN SEVGİLİSİ!!
“FORZA FENERBAHÇE!..”
"BÜYÜK ÖDÜL!.."
“KOKUSU” ÇIKTI!...
"SEKSİ SİGARAYA BENZETİYORUM"!!
CANSEL ELÇİN'İN AŞK'I!!
KÜÇÜK SEVGİLİ!!
5.9 ŞİDDETİNDEKİ “DEPREM” İSTANBUL’DA KORKU YARATTI!...
TACİZCİ BENGÜ!...
GÜNÜN SÜRPRİZ AŞKI!...
İDO'DAN JEST!
SONUÇLAR BELLİ OLDU!
“YUHALANDI!...”
EVLENDİLER!!!
FLAŞ!.. CAN TANRIYAR YAZIYOR...
BONKÖR DEMET!!!
YANLIŞ ANLAŞILMASIN!!
FLAŞ!.. SON DAKİKA!..
SON DAKİKA!. KRAL TV ÖDÜLLERİ TWITTER’DA OLAY YARATTI.
IŞIN KARACA’NIN KARNI İYİCE BELİRGİNLEŞTİ!...
İFFET "DENİZ"!!
OKTAY KAYNARCA'YA SORUŞTURMA!!
EMRAH'IN YENİ KLİBİ!
FLAŞ FLAŞ!!!
6.5 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ!..
İBO’YA 20 YIL SONRA YENİDEN AŞIK OLDUM!...
“ÜNLÜ MANKEN FUHUŞ’U KABUL ETTİ!..”
PASCAL NOUMA, NİHAT DOĞAN'I DÖVDÜ MÜ?
FUHUŞ OPERASYONUNDA YAKALANDI...
"FATMAGÜL GECE GEZMESİNDE"!!
"KİM,NEREDE?"
“SİLOPİ'DE POLİSE SALDIRI!..”
"EVLİLİK YOK"
“EVLENİYORLAR MI?”
DEMET AKALIN VE ALİŞAN BARIŞTI!
SÜPER NİNE OLDU!...
BORIS BECKER’İN RAKİBİ OLDU!...
“KEDİ KADIN” OLDU!...
SİNAN AKÇIL ORTALIĞI YIKTI!!!
MERVE BOLUĞUR'DAN 'MUSTAFA SİRMEN BULUŞMASI'NA GÖRSEL YANIT!
“İFFET KRİZİ”!...
SAÇLARINA “AKLAR” DÜŞTÜ!...
"AŞK BULUŞMASI"
ŞOK ŞOK !!! ELENDİK!!!
“Aşk & Gurur” ÇOK YAKINDA...
İKİNCİ ÇOCUK MU GELİYOR!!!
CANNES'LE AYDINLANACAK!
YERİNİ BIRAKMAYA NİYETİ YOK!!
ÜÇÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINA OTURACAK!.. .
Yeniden Ankara’da!
GÜNDEŞ'E DOĞUM ÖNCESİ JEST!
“ADANA'DA POLİSE SALDIRI!..”
“LIVE IT UP”
“52 YAŞINDA 3'ÜNCÜ NİKAH!..”
YENİ SURVIVOR ADAYI KİM!
“İŞTE AŞKIN İLK FOTOĞRAFI!..”
YILDIZ KEŞFİ!
“KARDEŞ DAYANIŞMASI!...”
“İSTANBUL MEYDAN MUHAREBESİ!...”
AŞK BİTTİ!
SOLUĞU REİNA'DA ALDI!
“HÜRREM PANİKTE!...”
AYŞE ÖZYILMAZEL'DEN ŞOK FRİKİK!
YUSUF ŞİMŞEK SEVGİLİSİNİ DÖVDÜ!
ZEYNEP TUNUSLU, BARDA NEDEN SOYUNMAK İSTEDİ?
OZAN ULUSOY
Radyoların altın çocuğu HAKAN....
Özlenen Ezgilerin Sesi.....
ŞAHİN ÖZER
Gürkan Uygur-Şahin Özer
BİLAL GÖREGEN
ERDOĞAN'IN AÇILIM TOPLANTISI
Gülsüm Tatar
Şahin Özer Balkan ateşini yaktı
SESİM GÜZEL" DİYEN ONA KOŞUYOR
HERKES BU İLAHİ`Yİ KONUŞUYOR... ŞAHİN ÖZER MÜZİK`DEN YİNE BİR İLK...
BABAKUŞ ÖZEL HABER...GENÇ ŞARKICI CÜNEYT TEK`İN KONSER MARATONU DEVAM EDİYOR...
FESHANE`Yİ ÇOŞTURDU. FESHANE`DE MUHTEŞEM BİR SAHNE GÖSTERİSİ SUNAN UMUTZEN, YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI...
 
 
 
 
     
Her Haklı Saklıdır | Şahin Özer Production © 2009   ANASAYFA | EDİSYON | RESİMLER | TV PROGRAMLARI | HABERLER | ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ | MÜZİK MARKET | İLETİŞİM